| Annaa a întrebat:

Hi.Peste cateva zile e ziua mea si vreau un telefon mobil.Acum, am nevoie de niste sugestii: camera foto cu megapixeli, mp3, extindere memorie.
Slide, touch-screen sau clasic. ( gen Nokia 3600 slide, Nokia 5310 Express Music). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DanDannn a răspuns:

Samsung s3650 ( pe scurt, Samsung corby )
este un telefon economic, touch, foarte usor, camera 2 megapixeli, filmezi perfect cu el, fotografiile sunt perfecte, inregistrare sunete, mp3, ringtone, foarte multe jocuri, mesaje de 5000 caractere, si foarte multe facilitati. ps: nu se sparge ecranul deloc usor. eu l-am scapat pe jos, dupa aia i-am dau cu piciorul din greseala, si s-a spart, insa touchul merge perfect big grin

11 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nokia e5 mortal telefonul are tot ce vrei, model nou 2010, tot ce vrei are, numai cartofi pai nu face! E prea bestial! Succes!

| hSh3ad a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Nokia-X6-16GB-Black.html
Camera 5 MPX
16GB Memorie interna
128mb Ram
Este un telefon foarte bun!
Ti-l recomand!

| hSh3ad a răspuns:

Ia-ti cel mai bine un 5800 (din asta am si eu)
este f bun
camera 3, 2mpx
card 8gb cadou la orice cutie
se aude tare

Eu n-am treaba cu el tinand cont ca l-am scapat din masina laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Annaa explică:

Draga anonim.nu stiu cum sa-ti spun. E criza la tine si la parintii tai care sunt functionari si care primesc salariul de la stat:-p.Parintii mei nu sunt afectati de criza asa ca nu te baga! punct.

| 123456 a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un Nokia n 97 e cel mai fain :d si are orice

| smileygirl a răspuns:

Nokia x3, Nokia x6, mtorola milestone, LG kp501, kp500, kp502big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt contra Nokia x6, pentru ca se strica foarte repede stiu sigur asta si toate telefoanele cu touch screen, chiar daca sunt mai interesante, se stricat cel mai repede.Eu iti recomand Nokia x2(express music)pentru ca mi-am cumparat si eu unul acum 2 luni si e super:camera 5 megapixeli, mp3, mp4, radioul merge si fara casti, are multe optiuni de internet gen facebook yahoo twitter si multe altele, jocuri cat cuprinde, bluetooth versiunea noua(este compatibila cu toate) memorie interna 36 mb, iar cea externa(memory card) pana la 16 gb, are doua difuzoare si se aude cel mai tare dintre toate express music-urile si se aude foarte clar chiar si la maxim.telefonul costa 500lei/ron la liber(fara abonament). cu abonament costa 3 milioane. funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce oi fi vreo regina de vrei telefon ...vezi ca e criza, mai taie si tu putin din vreau vreau vreaul asta al tauwinking

| cosminlps a răspuns:

Nokia 6500 slide are mp3 sunet bun megapixeli dar si intindere de memoriewinking

| cosminlps a răspuns:

Http://www.telportal.ro/telefon-Nokia_6500%20slide.htm aici niste detalii mai aprofunzite;).