| Vaniilla a întrebat:

Hi. se pricepe cineva bine la calculator? cand incerc sa intru pe contul meu de facebook imi apare o chestie pe care scrie sus "Secure Your Account" si zice ca e instalat un software in pc'ul meu si nu o sa mai pot sa intru in contul meu pana nu dezinstalez software-ul ala etc... da eu nu am instalat absolut nimic si faza e ca fratimiu poate sa intre in contul lui de facebook. va rog daca puteti sa ma ajutati.( lasati un msg cu id cv) puppy dog eyespuppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai dat like-uri sau ai intrat pe linkuri ciudate dupa facebook iar contul tau este in pericol
Astazi mie mi s-a intamplat exact la fel happy
deci descarci acel software
nu deschizi software-ul decat il lasi
instalat in pc ok pana aici...
( in acest timp ramai conectat pe pagina cu downladu )
dupa iti va aparea gen un update si gaseste pagiinele infestate dupa ce astepti in jur de 1 minut dai ok, ok si totul o sa revenit la normal
happy asa am facut eu
sper sa iti mearga
funda happy!
iti las un mesaj cu messu meu big grin