| BRUNOCALU103 a întrebat:

Incerc sa intru pe facebook dar nu pot imi apare urmatoarele lucruri:
It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person
In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure.

imi zise sa introduc un cod si Te-ai săturat de astea? Verifică-ţi contul.
Nu poţi citi textul de mai sus?
Încearcă alt cod sau un test audio
Textul din casetă:

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie sa introduci numele tau real.
De exemplu daca pe tine te cheama Andreea Popescu si pe fb ai numele Andreea Frumushica o sa iti blocheze contul. Facebook foloseste niste altgorimi sa detecteze profilurile cu nume fictive.

| BRUNOCALU103 explică (pentru Intruder19):

Pe facebook am numele meu real

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Salut. Din diferite motive ai blocat contul de Facebook. intra aici: http://www.blog.comp-service.ro/......ook-spart/ si rezolva-ti problema. Bafta!

| iugaroxana a răspuns:

Pentru ca cineva te-a blocat si a spus ca acel cont pe care il ai e fals.

| BRUNOCALU103 explică (pentru iugaroxana):

Mi s-a intamplat asta chiar dupa ce lamfacut.

| BRUNOCALU103 explică (pentru iugaroxana):

Mi s-a intamplat chiar dupa ce l-am facut.