| Irina17 a întrebat:

Hi, TPU am si eu o mica problem:d. Mi-am facut un alt cont de facebook si de vreo doua zile imi spune sa confirm contul printr-un mesaj primit pe mail. Si eu pe mail nu am primit nici un mesaj si am bagat si un alt e-mail poate sa trimita pe acela dar nu au trimis nimic. App nu pot sa imi vad prietenii daca sunt onlline. Pls ajutati-ma! Dau funda:*:*:*:*love strucklove struck

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Vezi in folderul Spam, poate e acolo mail-ul.

| Anonimulll69 a răspuns:

Poate ai scris alt Email cand ai creatsad Sau s-a dus alt undeva la spam
Cauta bine!winking