| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi TPU as vrea sa imi cumpar un monitor LCD pentru pc, As dori ceva ieftin dar tot odata bun! Stau in pitesti! Imi poate da cineva niste informatii?

1 răspuns:
| michaella_2494 a răspuns:

Uite unul f f f f bun pentru tine: http://pitesti.olx.ro/lcd-si-plasma-produse-ieftine-de-import-iid-34837252

informatii: Locaţia: Piteşti, Arges, România
Cartier: Gh Doja
Data publicării: Iunie 22
Preţ: L 0, 00
Economisiti 30-40% din suma destinata achizitionarii unui LCD sau a unei PLASME beneficiind de calitate maxima. Produse import Germania (provenite din epuizari de stocuri) si garantie 2 ani. Date de contact: Pitesti, str Gh. Doja, nr. 29, vizavi de Valrom. Telefon : 0788628052, 0788428105, 0722697930, 0728358152; e-mail: superocazii. pitesti@yahoo.com, www.superocazii.ro

bafta;)!