| Iubareatzãã a întrebat:

Hi TPU! Ce na sfatuiti sa imi cumpar? iPad 3, iPad Mini sau Samsung Galaxy Tab 2? love struck

Răspuns Câştigător
| dianamrrrrr a răspuns:

Samsungul e cel mai bun. la Apple dai de doua ori mai multi bani si platesti doar numele pentru ca una bine "Apple" e si mai rezistrent samsungulwinking
pe mine m-a pus tata sa aleg intre iphone5 si Samsung s3 si am ales samsungul si este extraodinar. colega mea de bamca are iphone 5. si e mai nasol. a spus si ea asta laughing) poti sa cauti si pe net. bateria de la Samsung tine de doua ori mai mult. te poti uita pe caracteristicile aparatelor.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

| Iubareatzãã explică (pentru bursuc001):

Scuze...si mersii!:*

| bursuc001 a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Cu plăcere!

| LineGuide a răspuns:

Nimic Apple, orice Samsung!

| allige243647 a răspuns:

Avand in vedere ca iPad si ipad mini sunt produse ale firmei Apple cred ca sunt mai performante, dar si Galaxy Tab e bun;']

| sony99 a răspuns:

Eu iti sugerez ipad 2 poti sa il comanzi din Londra ca est doar 100 de euro.