| 1123152525 a întrebat:

Hi TPU! eu am un IPhone 4 si mi-am facut jalibreak am IOS 5. 1 Iar daca il inchid si il deschid nu mai pot intra la cydia si nici la safari! Trebuie sa ii dau un reboot sau cum ii zice! Dar nu pot face mereu asta! Daca sunt undeva fara laptop si il inchid si am nevoie de net? Va rooooooooood! dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

8 răspunsuri:
| 1123152525 explică:

I-am dat un restore acum ca n-am nmulte aplicatii pe el le pun usor la loc!
dar daca nu se repara ma duc maine la service!

| AlberT1 a răspuns:

Am o veste rea pentru tine! S-a stricat pentru ca nu exista Jalibreak pentru IOS 5.1.Deci l-ai forțat si s-a stricat sistemul sistemul de operare.

| 1123152525 explică (pentru AlberT1):

Dar daca ii dau restore?
dar pe net am gasit ca merge!
An loat pasii de aclo!

| 1123152525 explică (pentru AlberT1):

Si daca vreau cydia?

| AlberT1 a răspuns (pentru 1123152525):

Nu cred ca se poate păstra.

| AlberT1 a răspuns:

Eu zic sa îl duci la un service.

| Paulikk112 a răspuns:

Te-am pus eu sa-ti pui jailbreak? nu mai bine stateai tu cuminte si respectai ce poti face pe iphone 4 fara jailbreak?

| 1123152525 explică (pentru Paulikk112):

:p a mers, dupa ce i-am facut restore, a revenit la normal tongue