| RainOfColors a întrebat:

Hi TPU! La aparatul FujiFilm FinePix A900 cum se poate folosi focalizarea? Am citit pe net ca acest aparat are focalizare automata, dar cand incerc sa fac o poza nu se foloseste automat aceasta functie si nu stiu cum sa o folosesc. Stiu ca mai demult am reusit sa o folosesc dar nu imi mai amintesc cum. Va multumesc. Funda si Vot.

1 răspuns:
| Nicu_Gabriel_1996 a răspuns:

Daca este automat. se poate face numai seara adica pe intuneric si pune focalizarea pe manual! funda?