| Panteraa a întrebat:

Hie TPU. Am un lg gs 290 si astazi mi-am pus optiunea aia de la orange young de cu 2500 de minute in retea, mesaje nelimitate etc. si internet. Cand vreau sa intru pe internet imi spune verificati setarile navigatorului. Am intrat in navigator dar nu stiu ce setari sa verific. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| flopigood a răspuns:

Desfa telefonul scoatei cartela pornestel baga cartela la loc si porneste iar o sa-ti vina un sms de la oringi cu configurare net si dai optiuni si instal la sms si o sa iti mearga

| Panteraa explică (pentru flopigood):

L-am facut de mult.