| miha90z a întrebat:

Hristos a inviat!
Am si eu o problema. Ma terorizeaza un numar de Vodafone, da bipuri si mesaje. Am vb cu respectivul, i-am explicat ca a gresit numarul dar degeaba. Ce pot face?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Suni la operator si zici ca nu vrei sa te mai deranjeze individul, poate-l dai si la politie eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti suna la Vodafone si sa ii blochezi numarul (adica sa nu te mai poata suna pe tine)

| MCRgurl a răspuns:

Adevarat a inviat!
am avut aceeasi problema cu un retardat pe Orange, ma suna si la scoala dar, la mine, amers, acum nu stiu daca-ti merge si tie, da-i mesaj cu o amenintare ca suni la politie, daca nu merge, chiar du-te la politie

| miha90z explică (pentru MCRgurl):

Am vb cu idotul ala, ca altfel nu pot sa il numesc. i-am spus sa inceteze, i-am repetat iar ca a gresit nr si i-am zis ca daca o tine asa ajungem si la politie, nu-i nici o pb. si iar a dat msg angry
politia poate face ceva concret? nu as vrea sa imi schimb nr de telefon pentru un cretin ca el.

| MCRgurl a răspuns (pentru miha90z):

Atunci tu chiar ai o problema grava, ca eu asa am scapt de un idiot.injura-l da-l dreacu.laughing

| biutzaB a răspuns:

Blocheaza-i numarul de telefon atunci cand te suna sau iti da mesaje! nu cred ca merge cu toate tipurile de telefoane. dar la Samsung cu siguranta merge(Samsung am eu)