| Abstract123456 a întrebat:

HTC Explorer sau Samsung Galaxy Y si dc?

Răspuns Câştigător
| zeke33 a răspuns:

Ei bine, eu unu nu stiu pentru ce il vrei telefonul, SGY are un procesor mai mare, dar e cu overlock. eu unu cred asa, HTC e mai de "fite", are intr-adevar o constructie buna, si un ecran mai bun. Galaxy Y cred ca e de asemenea bun, dar mie unu, nu imi place tot acel plastic de la Samsung.
Ai aici o comparatie... sper sa te ajute:).

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4102&idPhone2=4117

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca nu esti fan modificari, mai bine galaxy y

| robert4u a răspuns:

Au acelasi android, aceeasi camera, aceeasi bani. samsungul are bateria mai slaba... o sa te tina o zi.

| traie994 a răspuns:

Samsung Galaxy cred eu deoarece este mai rapid si bateria tine mai mult... funda?