| Radux a întrebat:

Htc explorer sau Samsung galaxy gio?

Răspuns Câştigător
| ktalyn17bn a răspuns:

Facand comparatie de ce are unu si nu are altu ar fi 2-1 la scor pentru Samsung gio.Marea problema la HTC explorer e ca are doar 256k culori si asta inseamna ca se vede ca naiba orice, comparativ cu Samsung care are 16 mil culori.Mergi la un magazin de telefoane si roaga sa ti le arata pe amandoua deschise, o sa vezi ce diferenta mare de culori e intre ele. Daca nu te deranjeaza culorile atunci alege HTC Explorer, are mai multa memorie Ram chiar daca are procesoru ceva mai mic.

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Htc explorer

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Htc explorer.e mai bun

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Eu zic ca Samsung galaxy gio este mai bun si mai rezisten (am si eu un Samsung galaxy gio si il am de 3 ani si inca nu s-a stricat):*funda?

| Radux explică (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Este imposibil sal ai de 3 ani fiindca a aparut in 2011

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Samsung galaxy giowinking

| AncaAP a răspuns:

Parerea mea este ca HTC explorer este mai rezistent ca si Samsung Galaxy Giohappy
Dar este alegerea ta... eu ti-am dat un sfathappy