| anonim_4396 a întrebat:

Sa imi iau Samsung S5830 Galaxy Ace sau HTC explorer?

10 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Eu as alege Galaxy Ace deoarece este mai bun ca HTC in toate privintelehappy
Funda? XD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HTC Explorer. Parerea mea, tu poti sa faci cum vrei. Eu spun Explorer-tl pentru ca HTC chiar stiu sa faca telefoane de buget.

| CPR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat daca te-ai informa putin ai afla ca HTC-urile cu toate ca sunt telefoane dedicate clasei business au probleme la procesoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege Samsung.

| CPR a răspuns:

Samsung S5830 Galaxy Ace, argumentele ar fi camera de 5 Mpx cu autofocus si blit, bateria Li-Ion 1350 mAh si nu in ultimul rand procesorul 800 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset si sistemul de operare upgradabil.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Samsung S5830 Galaxy Ace e mai eficient. Parerea mea...

| ValiNicolae a răspuns:

Nu conteaza frecventa procesorului conteaza ce procesor e. HTC explorer are procesor ARMV7 cortex A5 iar Galaxy Ace are procesor armv6 mult mai prost. Poti sa ai procesorul de 1, 5 GHZ dara daca e armv6 nu poti juca temple run. Pe HTC Explorer merge Subway Surfers, Temple run 2 etc asa ca eu te-as sfatui sa-ti iei HTC Explorer. Funda?
Scuze ca am scris asa mult

| ElenaSiAtat a răspuns:

Eu iti recomand Samsung S5839

| Crismar21 a răspuns:

Samsung S5830 cu siguranta...