| ricoset a întrebat:

HTC m8 e prea ingust ecranul? asa am impresia

16 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu chiar...e ok happy

| LTAA a răspuns:

IPhone 5/5S cum crezi ca sunt?

| ricoset explică (pentru LTAA):

Am avut iPhone 5 dar nu mi-a dat senzatia ca e telecomanda fiindca are ecranul mai mic

| LTAA a răspuns (pentru ricoset):

Eu nu cred ca M8 este prea ingust, probabil te vei obisnui.
Nu conteaza ce design are telefonul, ci ce poate sa faca.

| ricoset explică (pentru LTAA):

Pe mine chiar ma intereseaza cum arata, si stiu ca, conteaza ce poate sa faca dar si cum arata happy de-asta vreau pareri de la cei care il au..si ce senzatie le da in mana de telecomanda sau nu

| LTAA a răspuns (pentru ricoset):

L-am pipait putin la eMag, este putin mai ingust decat celelalte modele de top. Mai exista Huawei Ascend P6, Sony Xperia Z2 si LG G3, iti recomand sa le incerci.

| ricoset explică (pentru LTAA):

Si ce senzatie ti-a dat in mana? degeaba are ecranul mare, daca e ingust cat un termometru

| LTAA a răspuns (pentru ricoset):

Senzatia de Smartphone, varf de gama. Consider ca temerile tale sunt create de extermitatile mai mari (ce includ difuzoarele frontale).

| ricoset explică (pentru LTAA):

Crezi ca de aia am senzația ca arata prea îngust? O sa văd sa le butonez zilele astea

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Nu este ingust deloc, il am si eu si mi se pare ca un telefon normal, nu ca o telecomanda
http://bit.ly/VDOqwy (link generat de conversion marketing)

| ricoset explică (pentru CristinaMaria1987):

Acela e mini 2 eu ziceam de m8

| CristinaMaria1987 a răspuns (pentru ricoset):

La dimensiune sunt la fel, difera doar cateva specificatii si acolo sunt mici diferente, in rest sunt la fel

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

E slim dar e comod. Doar trebuie sa fii atent cu el. Doar daca dau banii pe un HTC M8, cred ca nu lucrezi in santier sau conditii chimice.

| ricoset explică (pentru AllexStefanPhoto19):

E slim stiu, dar ecranul arata urat, e prea ingust! la baniii aia nu vreau telecomenzi, sunt telefoane cu 10 milioane au ecran tot de 5 inci si ecranul este mult mai lat!

| AllexStefanPhoto19 a răspuns (pentru ricoset):

Gama iPhone sau Samsung.

| ricoset explică (pentru AllexStefanPhoto19):

Am avut m-am saturat de ele voiam ceva nou