| Cornel_NedelCu_1998 a întrebat:

Htc one m7, Samsung galaxy s4 sau Sony Xperia Z1? Argumentati!

Funda!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O ordine personala e asa:
z1>=one m7>s4.
Z1 e cel mai performant de acolo. Insa m7 pare cel mai reusit per total, desi e cel mai slabut ca si performanta.

| shannygelu a răspuns:

Z1 bate restul Sony spune tot e calitate

| Ady97 a răspuns:

Am avut si HTC one m7 si galaxy s4, si mie mi-a placut mai mult one decat s4 si parerea mea e sa-ti iei one din aceste motive: arata mult mai bine ca s4, calitatea materialelor mult mai buna, suntul mai bun, si nu are bug-uri ca si s4

| Toretto77 a răspuns:

Samsung Galaxy S4winking