| Riot181 a întrebat:

Http://i.imgur.com/yCvb26r.png Asa imi apare cand bag cablu de date in telefon si il ocnectez la calculator. Ma poate ajuta cienva cu problema?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in -> Start -> in Run scrie -> devmgmt.msc -> OK. In tabul care se deschide da click pe driverul care are un semnul intrebarii/exclamarii in dreptul lui. Acel driver trebuie instalat.Fa si un print screen si posteaza aici.

| Riot181 explică (pentru neluL):

Am fost resetat telefonul inainte sa postezi raspunsul. dar mersi mult

| elycrissro a răspuns:

Cauta driverul pentru PC, aferent telefonului tau.

www.Programepc.net