| Altair23 a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu cablu de date de la telefon:nu mai pot sa trimit file pe telefon si pe calculator,imi apare disc I si disc H, dar imi apare decat o chestie cu autorun; si de obicei cand foloseam cablu de date imi deschidea mai intai autorunu si dupa aia discurile, acu nu mai merge nimic.Ma puteti ajuta va rog?! dau funda.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai încercat să pui mufa de la cablul de date într-un alt port USB?
Când îl introduci îți apare ceva?
Ai reinstalat driverul pentru cablu de date?

| Altair23 explică (pentru DDCC):

Trebuie sa reinstaleaz drivetul?

| DDCC a răspuns (pentru Altair23):

Ar fi recomandat dacă nu îţi apare nimic când introduci cablul.
Şi, repet, ai încercat alt port USB?

| Altair23 explică (pentru DDCC):

Bun am incercat cuschimbarea USB-ului n-a mers...

| DDCC a răspuns (pentru Altair23):

Tu mai ai CD-ul cu driverele?
Dacă nu, spune-mi ce sistem de operare folosești și despre ce mobil e vorba.
Sau, poți folosi un program de instalare a driverelor cum ar fi Driver Genius (http://goo.gl/cL9am ) sau drp.su.

| Altair23 explică (pentru DDCC):

Windows XP si LG KP502.