| SAFEandSOFT a întrebat:

Http://olx.ro/oferta/allview-x1-soul-nou-ID3M1LO.html

Best buy? Lasati parerea aici. Si daca nu, ce recomandati sub 700?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Iti recomand LG Nexus 4 : http://olx.ro/oferta/vand-nexus-4-16gb-garantie-ID45hvo.html#0b368aabe0

Este mult mai bun decat acel X1 Soul, din toate punctele de vedere.
Este mult mai performant si este mult mai stabil.

| SAFEandSOFT explică (pentru SilviaDulcik):

Da da buba e ca nu e nou... Nu ma bag la telefoane sh ca nu le dau ei de nebuni. Au ceva.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru SAFEandSOFT):

Acel cetatean iti ofera garantie la telefon, asa ca orice ar avea, poti sa il trimiti in garantie.

| SAFEandSOFT explică (pentru SilviaDulcik):

Din cate vad acel Nexus are si specificatii mai mici, si nu e nici nou. Imi poti explica de ce crezi ca e mai bun?

8 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Poti sa cumperi Samsung Galaxy s4 sau s3 neo sunt de calitate. Apropo Allview e firma romaneasca care fac telefoanele in China big grin Dai funda?

| SAFEandSOFT explică (pentru Crainstorm20):

Nici nu ai citit intrebarea... "ce recomandati sub 700?"
Ma intereseaza sa fie bun in raport calitate-pret.

| Crainstorm20 a răspuns (pentru SAFEandSOFT):

700n lei? OK atunci Allview p6 life

| SAFEandSOFT explică (pentru Crainstorm20):

E mai prost decat X1. Iara nu ai citit intrebarea...
Vreau recomandari de telefoane mai bune cu pret egal.

| Crainstorm20 a răspuns (pentru SAFEandSOFT):

Ok am uitat ca p6 life e mai vechi scuze atunci x7 soul e f bun la pret.
Ma bine ai fi pus inca 100 lei si cumparai Samsung galaxy s3 neo e f.bun! :-)