| Dragos_Florin_1990 a întrebat:

Http://postimg.org/image/abjujs97d/
Ce este acel "mod sigur" din stanga jos?

Răspuns Câştigător
| Ciulica_Raul_1995 a răspuns:

In acest mod poti sa dezinstalezi o aplicatie sau joc ce nu ruleaza corespunzator in modul normal... poti sa iesi usor din acest mod printr-un simplu restart la telefon. Funda big grin

| Dragos_Florin_1990 explică (pentru Ciulica_Raul_1995):

Am inteles ca e cum e "safe mode" la pc
Ps: daca dezactivez 'terminal emulator' are ceva?

| Ciulica_Raul_1995 a răspuns (pentru Dragos_Florin_1990):

Daca apartine de sistemul telefonului nu poti sa o dezinstalezi... daca nu apartine poti sa o dezinstalezi

3 răspunsuri:
| Ciulica_Raul_1995 a răspuns:

Acest "MOD SIGUR" il poti folosi atunci cand ai instalat o aplicatie, un joc sau altceva ce nu functioneaza corespunzator.In acest "mod sigur" aplicatia sau jocul instalat nu isi mai face efectul si poti sa o dazinstalezifara probleme.Ca sa iesi din acest mod dai un restart la telefon. Funda