| Razor97 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......E0G8TBBBM/ or http://www.emag.ro/......E799TBBBM/ pentru gaming care e mai buna?

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Din propia mea experienta NVIDIA este mult mai buna decat ATI RADEON, acum depinde si de bugetul tau, dar daca vrei sa ai o placa buna de gaming pe care sa poti rula la o grafica mai grozava la jocurile astea noi 2011-2013 cumpara NVIDIA.

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Dintre cele 2, gt630-u e mai bun

| XtReMee a răspuns:

NVIDIA are ver open gl 4.2 cealalta are 4.1 viteza procesorului la nVIDIA este de 800 iar la ati 600 si nVIDIA are si mai multe tehnologii funda!