| anooonyyym a întrebat:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/media / ...Este bun acest PC? E bun pretul? si acolo sub pret scrie Rata Lunara : 47.30... ce inseamna asta? E cumva o optiune de a plati in rate? si daca este o optiune de a plati in rate explicati-mi va rog cum pot face asta si pe cat timp ar trebui sa platesc acea rata cei care stiu siteul?

1 răspuns:
| col3 a răspuns:

PC-ul e bun, pretul la fel. Dar daca vrei sa gasesti cel mai bun pret te hotarasti ce vrei sa faci cu PC-ul si in functie de configuratie cauti in mai multe locuri si apoi compari preturile. Eu asa facwinking