| sltlp a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Paravan_(software). De obicei ai setari in antivirus. Vezi ca ai blocat probabil falsh-ul si nu mai are acces la internet.

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti sa pui o poza?

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Cum? laughing nu stiu daca merge

| sltlp a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Adica print screen. apesi pe tastatura pe print scrren, e un buton, in continuarea la F-uri(Dupa f12). Deschizi un paint, dai ctrl+v. apoi dai tot in paint ctrl+s, salvezi pe desktop. Intrii pe un site gen http://imageshack.us/ si incarci poza. pui direct link-ul aici pe site.

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Stiam sa fac print screen, problema era ca nu stiam cum sa pun poza aici:)) http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/......4200_n.jpg cam asa imi apare. si am instalate 2 Adobe flash player :-@.

| sltlp a răspuns:

Pune Google Chrome si vezi daca vrea.

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Nu merge google chrome.

| sltlp a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Atunci verifica daca nu cumva e de la firewall.

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Ce e ala?laughing))))

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Si eu cam ce ar trebui sa faclaughing?

| sltlp a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Nu ma mir ca nu ti-a raspuns nimeni! Mai caita si tu chestii banale ca astea.

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

laughing pff, nu ma omor cu chestii de-astea, deci de ce m-as interesa sa caut. cine ma ajuta bine, cine nu laughing asta e big grin :*

| sltlp a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Http://bit.ly/180bRoD
Ai sters imaginea aia, si nu mai stiu ce antivirus aveai, ca sa iti zic precis. Cam asa trebuie sa cauti, si gasesti.

| IoanaMaria20000 explică (pentru sltlp):

Nu am sters nicio imagine...

| sltlp a răspuns (pentru IoanaMaria20000):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Paravan_(software). De obicei ai setari in antivirus. Vezi ca ai blocat probabil falsh-ul si nu mai are acces la internet.