| CreepyCrow a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =uEdsU5D7bzI
ce a folosit persoana pentru a putea filma asa ecranul?
hypercam?
e sigura, fara virusi:)?
imi dati un site sigur de descarcat:)?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

INREGISTRARE video cu webcam-ul. Descarca Hypercam 2 de aici http://www.hyperionics.com/downloads/HC2Setup.exe Clik pe Start Rec -> pe el il bagi in bara si cand termini dai Stop Rec. Bafta!

| AleWhatever a răspuns:

De obicei Hypercam 2 sau 3 are virusi. Adica acum depinde si de antivirus da eu nu mai risc dupa ce din 2 in 2 secunde primeam erori de la ea. big grin

| GabrielCio a răspuns:

Incearca Camtasia Studio 7. E de tophappy... cel mai bun dupa parerea meahappy