| svenhassel13 a întrebat:

Https://altex.ro/......HARMONIWH/

Sunt bune de ceva?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Tot alea cu fir sunt baza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sofer):

Te contrazic. Am trecut recent de la căști cu fir, la căști bluetooth și diferența se vede. Eu ma refer la căștile on ear. După 6 ani de Sony on ear ( cu fir), sa iau niște amărâte de căști la 100 RON ( tot on ear) și sa fie mai bune ca cele Sony ( la sunet zic). Pe Sony am plătit cel mai mult 240 lei și cel mai puțin 170 lei. Dar nici una sa nu se compare în sunet cu cele luate recent pe bt : skullcandy. Apoi diferența ca nu te mai încurci în fire când pleci pe undeva. Vorbește când ești în cunoștința de cauza

| Al3x998 a răspuns:

Iti recomand Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 in bugetul acela, le am si sunt foarte bune, sunetul este de calitate, au bass iar bateria ma tine 4-5 ore lejer.