| MariaXDD a întrebat:

Hei. As dori sa imi cumpar o pereche de casti wireless si nu stiu ce sa aleg. Mi-am invatat deja lectia cu fake-urile de Airpods; am avut unele care m-au tinut 2 luni. Vreau ceva "mai cum trebuie".

Ceea ce vreau sunt niste casti fara dopuri de silicon, in genul acelora care vin cu telefonul, "din plastic tare".

Singurele care au indeplinit conditia de mai sus (in afara de AirPods) erau JBL TUNE 225TWS, dar la care nu am gasit absolut niciun review pe Altex (am incercat pe toate modelele, pentru ca sunt pe destul de multe culori, insa 0 review-uri peste tot) si nu mi-am putut da seama daca sunt bune sau nu. Iar de AirPods nu stiu ce sa zic pentru ca folosesc Android, adica nu stiu daca vor functiona ok.

Ce ziceti? Sa le iau pe cele JBL (la 584 lei, redus de la 630) sau sa iau AirPods chiar daca am Android? Sau aveti alte recomandari (din acelea fara dopuri)?

Link pentru JBL-uri: https://altex.ro/......225TWSGRY/

2 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Un mic search pe google si ai sa afli ca Airpod-urile sunt compatibile cu telefon cu bluetooth, ci nu cu un sistem de operare.

| sofiaaaa001 a răspuns:

Personal nu am ios si nu stiu daca airpods ar functiona si pe android asa ca mai bine nu te-ai risca in cazul in care nu vor fii compatibile cu telefonul tau. celelelate pe care le-ai aratat ar fi o varianta buna sau https://www.emag.ro/......DN54B2MBM/
sper ca te-am ajutat