| Fizz0011 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......D8TQXZMBM/

Ce părere aveți despre acest laptop?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Slabut! dar la ce pret are, merge sa-l cumperi... E slab dar iti vor merge pe el toate jocurile existente pana in prezent!

| RealKing01 a răspuns:

E bun laptop-ul dar iti recomand sa cumperi laptop-uri de pe eMAG care au multe stele, ce e asta? unde l ai gasit?

| Anca018 a răspuns:

Daca vrei un laptop mai bun decat cel ales de tine, insa cu o diferenta de pret de 500 lei (in plus), ti-l recomand pe acesta, este mult mai bun http://bit.ly/3g11dIo