| Vladoiu_Edy_1997 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DXTHZNBBM/ ce placa video are si cati mb vram? nu vreau pentru jocuri, dar ce mai trebuie la el? ce cabluri? drivere ceva?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Integrada de 512 MB. Nu-ti trebuie nici-un cablu si de drivere, ar trebui sa vina cu tot ce trebuie.

| EusebiuPWN a răspuns:

Daca il iei pentru utilizarea de zi cu zi(fara jocuri), e perfect pentru banii astea. Foloseste placa integrata, suficienta pentru Youtube si filme. Nu ofera detalii cu privire la placa de baza din pacate, insa prin comentarii un baiat a zis ca a primit cu "ASUS P8H61-M", are iesire VGA, deci daca tu ai la monitor iesire VGA e buna treaba. In rest vine cu cablu alimentare/cd drivere. Insa mai bine le instalzi de pe site-ul producatorului placii de baza, doar pui modelul si bang, ai cele mai recente drivere. Pe sd sunt vechi.