| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa-mi spuneti voi copii, cum scapa "nenea" fanaticu' de o problema ce o are la un browser.
Folosesc opera11(nu-mi recomandati alt browser pentru ca am anumite motive pentru care-l folosesc) si imi da o eroare "Unable to complete secure transaction" asta ar fi prima, si a doua e ca nu pot face un update la certificatele de securitate din opera.
Daca ati mai avut problema asta va astept sa-mi raspundeti, stiu cine o sa-mi sara cu un copy-paste dar ma abtin.Nenoro...asa...nu se da fundita!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ai incercat vreodata sa cureti tot cahc-ul si istoricul. Daca da, fa o dezinstalare, de la apdata (start-run-appdata)cauti tot ce e legat de opeara si stergi, apoi de la registre si reinstalezi)