| Ideea a întrebat:

Idei pentru un forum?
Sa dati si niste idei referitoare la ce sa pun pe acel forum.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Uite două idei, depinde la ce pricepi mai bine. Distribuții linux sau ciclism

| thedistroyer a răspuns:

Fa-ti un forum de sa:mp laughing Na acolo ai de facut topicuri o groaza thinking Insa daca vrei si sa ajuti pe cineva fa un forum cu un subict la care esti deschis sa vb si despre care stii multe lucruri. Bafta

| Ideea explică (pentru thedistroyer):

Ce e ala mp?

| thedistroyer a răspuns (pentru Ideea):

Sa:mp= San Andreas Multy Player happy. DEci Mp este Multiplayer