| Sonia822 a întrebat:

Imi apare ca un grup de Facebook a fost arhivat, nu voi putea posta, comenta, da like, etc. Am primit eu personal vreo restrictie, sau e o decizie a adminului aplicata pentru toata lumea, avand intentia sa suspende activitatea

Răspuns Câştigător
| Februar30 a răspuns:

Arhivarea face urmatoarele lucruri:
membrii grupului nu mai pot posta
nu se mai pot accepta membri noi
persoanele care nu sunt in grup, nu il pot vedea in search

Se arhiveaza din multe motive. De exemplu, nu exista admin liber pe timpul noptii ca sa modereze discutiile si se arhiveaza, ca sa nu mai posteze nimeni.

3 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Tipul care a raspuns mai jos e cam afumat, nu ai luat nici un fel de restrictie, la asta recurg unele persoane cand nu vor sa mai aiba activitate pe un grup dintr-un motiv anume.

| Februar30 a răspuns:

Mersi pentru funda! Apropo imi dai si Facebook-ul tau?
.
Glumesc tongue

| AfumataSunca a răspuns:

O restrictie doar pentru tine! POTI VORBI CU EL IN PRIVAT SA VEZI cauzele sau ce anume s-a intamplat!