| Edsick95 a întrebat:

Imi arata asta https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=210897 65368

Cum pot remedia,mentionez ca nu am instalat nimic doar am curatat laptopul cu avg pc tune, dar ma gandesc ca nu o fi atat de prost programul incat sa.mi stearga fisiere din drivere. Multumesc

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E nu.La fel ca și CC cleaner-ul, și prostia asta comercială face praf sistemul.
Remediu
Resoftare și dacă tot vrei un utilitar mai bine folosește Glary Utilities, desigur setat conform.Succes

| Edsick95 explică (pentru DeyCj):

Pai si acum displayul meu face niste pete de culoare, iar dupa ramane negru. Sper sa fie tot de la soft / windows si nu de la placa video laughing (revin cu poze dupa ce il asamblez)

| Edsick95 explică (pentru Edsick95):

Https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=500007228689 uite asa apare, mentionez ca a mai avut perioade in care se vedea pagina unde ma punea sa aleg safe mod... etc. Acum numai... deci sa inteleg ca e de la placa video sau de la cacatul ala de program?

| K0sti a răspuns:

laughing Cand o sa intelegeti ca AVG TuneUP, TuneUP Utilities, CCleaner sunt niste mari pocarii, atunci nu o sa-ti mai pui intrebari!