| anonim_4396 a întrebat:

Imi caut un smartphone Samsung, doar ca nu prea am idee ce model. Am pus ochii pe un Ace Plus, dar vreau sa mai vad si alte modele gen asta. Caut unul care sa aiba procesor de 1 Ghz, si camera sa fie macar de 3 Mp. Sa nu depaseasca 900 lei, si nici sa nu fie mai vechi de un an. Eu vreau telefonul mai mult pentru jocuri, aplicatii si mesaje, deci as vrea sa aiba o baterie buna. Astept pareri despre Ace Plus si informatii despre alte modele.

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai,conteaza ce parere ai tu ca conteaza mult daca ti-e iti place acel model

| adych a răspuns:

Un var de al meu are ace plus si e foarte multumit, sta nonstop conectat la net, se joaca pe el, asculta muzica si desigur facebook for ever si il tine 2 zile bateria, eu zic ca e foarte ok ca si consum de energie, pozele sunt foarte bune, procesorul merge uns, nu se blocheaza si are un car de aplicatii pe el, poti sa iti iei daca vrei de banii aia un Sony xperia go rezisten la apa, socuri, zgarieturi, procesor dualcore, etc eu detin unul si sunt foarte multumit.

| Gabi20CM a răspuns:

Salut la acest pret iti recomand un smartphone la mana second hand. Daca ai noroc poate prinzi un S2 de 8 MP si dual core. Daca vrei telefonul nou atunci iti recomand LG Optimus Black are 5 MP, filmeaza HD 720p, procesor de 1Ghz.Telefonul este extraordinar, arata si se misca incredibil.Cauta-l pe internet si daca ti-l place cumparal nu ai sa regreti.