| Darius0007 a întrebat:

Care este mai bun: Huawei Ascend P8 Lite sau Huawei Ascend G7? (procesor, volum, baterie, displai, etc.)
Cel mai mult ma interezeaza in care dintre ele pot fi instalate mai multe aplicatii, jocuri, etc, fara ca telefonul sa mearga sacadat, cu intarzieri.
Astept cat mai multe pareri dezvoltate.
Funda!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Ascend P8 Lite, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7201&idPhone2=6646

Toate cele bune.

| DeniD12 a răspuns:

Salut. Cred ca alegerea buna este Huawei Ascend G7.