| Uratu140 a întrebat:

Imi dati si mie un site in care sa pot juca cu alti online. funda

Răspuns Câştigător
| Uratu140 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Nu se gaseste sahul, ti-am dat fundA pentru ca nu cred ca o sa imi mai raspunda cinevahappy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.miniclip.com

| Uratu140 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau un site in care sa pot juca cu alti oameni si siteul asta nu are jocul de sah

| Uratu140 explică:

Imi pare rau am uitat sa mentionez ca vreau un site pe care sa joc cu alti oameni "sah"imi cer scuze happy

| Cameleonnn a răspuns:

Intră pe:ejocurigratis.ro şi dă la multyplayer şi vezi că ai acolo.

| calexandra345 a răspuns:

Poti juca Howrse, Star doll, webkinz astea sunt jocurile pe care le joc eu daca nu iti plac asta e.