| Raymiiiii a întrebat:

Imi merg jocurile PC GTA IV si Call Of Duty Modern Warfare 2 cu urmatorul PC? :

-Placa de baza : Gigabyte GA-G31M-ES2L

-Procesor : Intel Pentium Dual Core E5500, 2, 8 Ghz

-Memorie : Kingston DDR II 4GB, PC6400, 800 Mhz ( asta inseamna 4 GB RAM)

-HDD: WD 320GB, S-ATA

-Placa video : nVidia GeForce9500GT 3D, HD, 1GB/128B, DDR II

-Sursa alimentare : Spire RX420W reali.

-Windows : 7 Professional

Vreau raspunsuri in tema, cine are PC ca al meu poate si a incercat jocul si de la cei care se ocupa de PC-uri.nu de genul :,, iti merge brici frate, da de unde ai PC-ul asta "

Mersi

5 răspunsuri:
| alexooox a răspuns:

It merge maaaah >:]

| Alexxxyk a răspuns:

Merge dar pe low.

| Alex_4425 a răspuns:

Pai la Gta IV trebuie o place video f mare parca peste 1 gb, nu mai stiu exact. iar cal of duty nu m-am jucat niciodata

| Alexxxyk a răspuns (pentru Alex_4425):

Esti varza stiai?

| ybenny44 a răspuns:

Dude, daca vrei sa nu te mai chinui atata du-te la google si scrie can you run it, iti alegi jocu si iti zice el daca merge (cerintele de acolo sunt ca sa iti mearga cat de cat jocu si sa nu ai probleme )