| Kikoo a întrebat:

Imi place un telefon care e Dual SIM, dar eu n-am doua SIM-uri. Ar fi mai preferabil unul Single SIM sau pot sa-l iau si pe acela?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Un telefon dual sim poate functiona chiar si cu o singura cartela in el.
Locul pentru ce-a de-a doua cartela poate fi lasat liber, sau poti sa ii pui un card de memorie.

| LTAA a răspuns:

Nu este absolut nici o problema.

| LinxCont a răspuns:

Nu e nici o problema daca e dual sim. Merge si cu un sim si cu 2 la nevoie.

| donarcostica a răspuns:

E bun si acela. nu te incurca la nimic. dar daca chiar nu ai nevoie de un telefon cu 2 sim-uri... nu vad rostul. Dar oricum nu te incurca.

| Iulian_Andrei_2001 a răspuns:

Ambele sunt bune, eu sincer iti recomand cel cu doua SIM-uri deoarece poti avea 2 cartele in el si este mai usor. Daca ti-a placut raspunsul meu nu uita sa imi dai o funda.