| jedkate11 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa-mi formatez calculatorul?(Am windows 8)

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Windows 8 are o optiune deja integrata in el pentru a reinstala windows-ul. uite aici mai multe detalii http://winsupersite.com/windows-8/windows-8-tip-reset-or-refresh-your-pc

| MCG a răspuns:

In My computer - Click dreapta pe partitii > Format...dar nu merge si la partitia cu Windows-ul

| luma a răspuns:

Poti sa instalezi windowsul si potri sa alegi ce partita formatezi sau dai pe ea in setari di ii dai format

| Bogdacutuu a răspuns:

Ce incerci sa faci mai exact de vrei sa formatezi?