| Vladutul a întrebat:

Imi poate spune cineva daca am calculatorul suficient de bun sa-mi mearga Wildstar?
Calculatorul are:
-MS windows 7 ultimate 32 bit
-pentium dual-core cpu E6500
-2.93 GHz
-4, 0 GB RAM
-ATI Radeon hd 4600 series

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Sal, MEDIUM >>>> LOW

| Vladutul explică (pentru n1n1o):

Multumesc

| Vladutul explică (pentru n1n1o):

Hei ai putea sa-mi spui daca imi merge world of warcraft:warlords of draenor?

| n1n1o a răspuns (pentru Vladutul):

Sal, Medium >>> Low

| Vladutul explică (pentru n1n1o):

Deci pot sa-mi cumpar world of warcraft :warlords of draenor, adica o sa-mi mearga?

| n1n1o a răspuns (pentru Vladutul):

Da o sa-ti ruleze si poate in viitorul apropiat schimbi placa video.

| Vladutul explică (pentru n1n1o):

Imi poti da sugestii pentru placa video?

| n1n1o a răspuns (pentru Vladutul):

Depinde in ce buget te incadrezi.

| Vladutul explică (pentru n1n1o):

Daca cumpar warlords of dreanor pe cd dintr-un magazin de electronice se upgradeaza singur sau este nevoie sa cumpar ceva pe parcurs?