| LeoNi20 a întrebat:

Imi poate spune spune cineva de ce iphon-ul (este reconditionat) pe care tocmai l-am cumparat nu are casti?
si chestia aia ca sa scoti simu?
L-am cumparat acum in 24 din franta (de black friday)

1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Daca e refurbished, probabil ca cel care l-a adus inapoi nu a adus si castile si cheia de sim. Iar cei care ti l-au vandut nu au vrut sa mai dea bani si pe astea.
Cheita pentru sim nu e o filosofie, poti folosi si o agrafa. Casti merg de oricare, e o problema doar daca esti obisnuit cu cele de iPhone si nu-ti place cum suna altele.