| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteți recomanda un Smartphone bun de maxim 10 milioane sau\si care ar ajunge la acest preț de black friday la care sa tina bateria minim 1 zi si sa fie bun pentru jocuri (rar) si internet frecvent? Stiu ca in ziua de azi problema este durata bateriei

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ia asa dar de black: http://bit.ly/1F0AONn
Si bateria nu tine la nici un telefon daca tu vrei sa il butonezi 24/24.

| horia2012 a răspuns:

Samsung s3 neo

| Dragutza_Gabytza_1991 a răspuns:

Samsung galaxy s3 neo am si eu. Ptr mine e cel mai bun smartphone

| Damexn a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy S3 este cam cel mai bun telefon la 10 milioane, are procesor quad core 1.4, 1 GB ram si 16 GB memorie interna.