| Pyty a întrebat:

Imi puteti da mai multe informatii despre telefoanele BENQ-SIEMENS? am unul si vreau sa stiu cat de bun estebig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi laurita mersi ca miai amintithee heeam si eu un tel dala dat prin vecinilaughingpai fac parte din cele mai scumpe telefoane daca as avea tiasi da un TOP al celor mai scumpe telefoane...camera foto este super face pozele super clare insa au un defect la introducerea cartelei nu stiu din ce cauza daca nu ai grija de tel poti ridica pinii mi s-a intamplat si mie si cine ogramada de amici care au patit la fel insa asta e:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu unul le consider cat se poate de nereusite... dar avand in vedere si pretul lor, nu cred ca poti sa ai prea multe pretentii...

| dragosh_1452 a răspuns:

Incearca sa-l cauti pe site-ul www.gsm-arena.com

| kissy a răspuns:

Salutare, Pyty!
Adresa corecta este www.GsmArena.com, iar daca te uiti la "cel mai recent" model, vei vedea unul din 2007.
Telefoanele Benq-Siemens nu se mai fabrica, firma a fost inchisa de aproape 2 ani - faliment.
Daca tii neaparat sa-ti iei un BS, poate ai noroc sa mai gasesti pe la operatorii de telefonie mobila (Orange, Vodafone, Cosmote etc.) sau la unul dintre dealerii lor.
Daca au lichidari de stocuri, iti poti lua cu 1 Euro modele chiar bune, probabil cu conditia sa-ti prelungesti cu inca 12-24 de luni contractul. Iar daca esti multumit de operator... de ce nu? Ce te costa? In plus, poti folosi si punctele de loialitate acumulate de-a lungul timpului. :)
Te-as sfatui totusi sa-ti iei un Nokia - sunt utilizator de Nokia de peste 10 ani si n-am avut niciodata surprize cu ele, fie ca au fost modele mai pretentioase sau mai modeste.
Sper sa-ti fie de ajutor informatiile. Bafta la cumparaturi!