| OneShot001 a întrebat:

Imi puteti da si mie un link de unde pot sa descarc driver pentru placa de sunet integrata Sound Blaster X-Fi de pe placa de baza MS-7225.
M-i-am pierdut CD-urile cu programe si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Built-in High Definition 8 channel audio
ALC883 or ALC888 CODEC
N-as prea crede sa aiba o asemenea tehnologie ca si sound blaster.Tu ori ai placa de sunet separata,daca da, cauta modelul exact, ori nu ai incercat vreun driver.La cat e de noua placa de baza cel mai sigur Realteck HD Audio ar fi potrivit. http://www.realtek.com.tw/downloads/

5 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Kauta pe kappa.ro drivers trebuie sa fie

| Niiiicu a răspuns:

Orice tip de driver ai nevoie poti lua de pe devid.info succes

| Niiiicu a răspuns:

Devid.info

| 8mariastar a răspuns:

Scrie pe google Sound Blaster X-Fi download si funda te rog

| stardoll a răspuns:

Dar si eu am o intrebare cum bagi o intrebare?