| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un router wireless care sa bata intr-o casa destul de mare?

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Mergi pe TP-LINK TL-WR1043ND, http://bit.ly/GT13us
Are standard N, 3 antene detadabile, per total un router foarte bun in banii astia.

5 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Câte camere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugetul poate sa ajunga si la 2000 lei, nu ma intereseaza (recomandat 200-300 lei, glumeam si eu). Nu stiu in mp exact, aproximativ 200, distribuiti egal. Casa e patrata, la parter are baie MARE, bucatarie, hol de aprox. 15, 16x2 mp, sufragerie cat doua sufragerii de bloc, aprox. 5x12, doua dormitoare, birou iar spre scari alt hol. La etaj e un hol la fel de mare la fel ca cel de la parter si doua dormitoare (camera mea e cat un dormitor si biroul iar camera parintilor e putin mai mica decat sufragerie si cealalta camera la un loc. Mai e dressingul si baia. Baia si bucataria nu e neaparat s-o acopere. Un router cu tehnologie N, nu draft, ar putea sa acopere cele listate mai sus? D-Link ar fi perfect. Sau Trendnet, sau TP-Link, doar sa mearga...

| IulianP a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi pe TP-LINK TL-WR1043ND, http://bit.ly/GT13us
Are standard N, 3 antene detadabile, per total un router foarte bun in banii astia.

| IulianP a răspuns:

Ce buget ai?
Cati mp trebuie sa acoperi?

| John90 a răspuns:

Salut eu am 54M Wireless Router
Model No. TL-WR541G/TL-WR542G vreau sa iti spun ca stau la etaju 3 si prind wireless si cand ies afara in fata blocului

| AndreiDr a răspuns:

Trendnet TEW-651BR.