| octa2021 a întrebat:

Imi puteti recomanda un router pentru wireless?
Vreau niste caracteristici dupa care sa ma ghidez.

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

In primul rand gandeste-te unde vrei sa-l amplasezi si cam cati pereti maxim stau intre el si cel mai indepartat colt din camera unde ai vrea sa ai wifi. Nu iti trebuie router giga cand tu ai o conexiune de internet de 100 mbps. Pt ca degeaba ai o sticla de 5 litri daca tu in sticla ai doar 200ml (daca ma intelegi, sticla = router, lichid = viteza ta de net). Uita-te dupa unul cu o putere mare pe antena si daca folosesti si un smart tv sa te legi la el eventual unul care sa fie dual band.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DNY2ZYBBM/ nu iti trebuie cine stie ce router, conexiunea trebuie sa fie buna.

| octa2021 explică (pentru Eduard619):

Pentru un apartament de 70mp face fata?

| Eduard619 a răspuns (pentru octa2021):

Eu am o casa cu 3 camere si duce bine depinde acum.si unde il. pozitionezi daca nu recomand
Https://m.emag.ro/......DL5Y3MBBM/

| Negru_Anonimul_2000 a răspuns:

Cel mai bun router cam scumpicel, dar merita :)
https://www.emag.ro/......DC8HZYBBM/