| Hollywood a întrebat:

Vreau sa achizitionez un router wireless bun!
Cand ma uit la configuratia sa, ce ar trebui sa imi atraga atentia?
Stau la casa, si ar trebui sa routerul wireless sa aiba o raza destul de mare!
Imi puteti recomanda cateva configurari?

Si inca ceva... uneori nu mai functioneaza internetul, sun la firma respectiva, si imi spune ca nu este nici o problema, apoi daca dau restart la router, internetul isi revine! Deci problema este de la router nu?

2 răspunsuri:
| adisuk18 a răspuns:

Da intr-adevar se poate sa fie si de la router daca nu cumva ai ancerca sa reinstalezi windowsu si inti face aceaias figura. Pentru cumpararea unui router bun nu e o anumito configuratie depinde de cati bani sesti dispus sa dai si uitate la unu care sa aiba o raza bunicica adica pese 100-150 ar fi ok parerea mea acum na daca u esti bun si vrei sa le faci si un bine vecinilor ia unu mai mare de 200-300 laughing bagi mana mai adanc in buzunarwinking

| Hollywood explică (pentru adisuk18):

Multumesc laughing, dar sunt rau si nu le dau laughing