| Valentinu_Tinu_2000 a întrebat:

Imi puteti spune cu ce program pot edita o melodie? Sa tau din ea... FUNDA!

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Windows Movie Maker. Il ai in PC. Cauta-l!

| Valentinu_Tinu_2000 explică (pentru miTzuliK93):

Prost facut mama ta la tine... Nu merge.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Valentinu_Tinu_2000):

Cum sa nu mearga? raised eyebrows Aveam de gand sa te indrum, dar mi s-a acrit. Descurca-te.

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Practic tu vrei doar anumite parti din melodie, corect? Daca sa zicem e doar de la minutul 0-30(dar doar atat)poti intra pe Yourepeat, dar daca sunt mai multe parti cum ar fi 0-30, 2-2:30 etc
Atunci eu as face asa, ia fraps cu crack, dupa filmeaza partile care iti plac, dupa unestele, daca nu sti cum intreaba-ma
Stiu e destul de complicat...