| Sk_Bogdan_1997 a întrebat:

Imi puteti spune daca placa aceasta : http://www.onyougo.com/asus-ah3650-silenthtdi512m-video- cards_pi983219

este compatibila cu pc-ul meu?

My pc: Field Value
Motherboard Properties

Motherboard ID 63-0902-000001-00101111-090605-

ATHLON64$A0128003_BIOS DATE: 09/06/05 20:25:26 VER: 08.00.09

Motherboard Name Asus K8N

Motherboard Physical Info

CPU Sockets/Slots 1 Socket 754

Expansion Slots 5 PCI, 1 AGP

RAM Slots 3 DDR DIMM

Integrated Devices Audio, LAN

Form Factor ATX

Motherboard Chipset nForce3-250

Motherboard Manufacturer
Company Name ASUSTeK Computer Inc.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

In teorie e compatibila, dar.
Nu merita sa investesti in pc-ul tau actual. E baran. E cam asa: investesti intr-o Dacie, una batrana. Si tot bagi bani, si nu iese prea multa perforamnta. Cam asa e.
Sau altfel zis, nu da banii pe upgrade-uri la ce ai acolo. Strange banuti, si cumperi o unitate centrala noua(configuratie de preferat).

| Sk_Bogdan_1997 explică (pentru sltlp):

Nu e de bani ca am primit de la un prieten placa asta video si d-aia nu stiu ce are de nu merge zice ca nu e cablul de curent conectat la placa vieo. si este conectat tongue

1 răspuns: