| DomnulFantastic a întrebat:

Imi puteti spune de ce mi se blocheaza youtube-ul cand incarc o alta pagina web? (am Google Chrome)

10 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Sa nu fie virusi, sa nu fie calculatorul prea prost.
cauta pe google "de ce merge greu calculatorul" si o sa gasesti foarte multe informatii utile

| DomnulFantastic explică (pentru buzucan):

Alte site-uri cu videouri imi merg bine

| buzucan a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Poate ca ai activat html5

| DomnulFantastic explică (pentru buzucan):

Cum il dezactivez?

| DomnulFantastic explică (pentru buzucan):

Nu-mi apare nimic cu dezactivare

| ReZiSTorr a răspuns:

Se strica procesorul pana cand nu v-a mai porni deloc. fix asa problema am avut-o si eu. cum procesorul se strica, tu il soliciti, iar el nu poate procesa

| euAnonim100 a răspuns:

Pentru ca ai viteza mica la internet si soliciti alta pagina, iar youtube-ul de blocheaza! Recomand sa mergi la provider-ul tau si sa iti maresti viteza la internet, dar bineinteles, costa! Altfel nu vei avea cum sa incaric mai multe pagini odata!

Sper ca te-am ajutat! Funda?

| DomnulFantastic explică (pentru euAnonim100):

Nu cred ca asta e problema, acum un an imi mergea bine

| Grimster a răspuns:

Incearca alt browser.