| maestru24 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva firme care se ocupa cu serviciul de interent? Eu stau in Budesti, jud Calarasi.

Eu stau undeva unde s-ar putea spune ca acest oras este Zona de frauda sau de risc. Ca toti oamenii am vrut si eu sa-mi bag net, normal am incercat la cele mai cunoscute firme de net :
romtelecom, dar ei au zis ca nu au casuta
Digi, dar ei au zis ca au fibra optica pana in popesti leordeni
UPC, dar ei au zis ca nu au cum sa vina
Expert net ( este o firma, cred de la mine de prin zona ), dar ei au zis ca nu vin in Budesti

P.S va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Te salut din OLTENITA, Incearca cu ExpertNET

| Mitzac a răspuns:

RDS-RCS; Vodafone(nu stiu daca ii asa bun).