| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pot telefona ieftin din Romania in Anglia? eventual ceva coduri ce se formeaza inaintea numarului! Si dintre cei care ati fost in Anglia, cum se poate telefona ieftin in tara? Care e cea mai ieftina retea de telefonie mobila? am inteles ca LEBARA si O2, dar vreau sa aud si alte pareri!

1 răspuns:
| GM142 a răspuns:

Buna uite cea mai simpla cale de a telefona in alta tara fara sa platesi mult scrii 3132 si formezi numarul si suni asa marge si invars di afar in tara si terog da-mi panblica ca nu m nici una pa-pa